Podívejte se na video a pomozte splnit sen!

Hra Flying Blue LoveMiles pokračuje a nyní je to na vás.

Nejdříve se podívejte, co se doposud odehrálo. Vyhlásili jsme soutěž pro snoubence, ve které mohli vyhrát líbánky snů. Jejich úkolem bylo pouze poslat nám video dokumentující zásnuby nebo příběh jejich lásky.

Potom vybrali porotci (herečka Tereza Kostková, fotograf Jan Svoboda a majitelka svatebního centra Adina Marie Nováková) z došlých videí to nejromantičtější. Výběr byl opravdu nelehký, ale nakonec zvítězil milý pár Věrka a Daniel. Příběh jejich lásky je opravdu působivý, proto věříme, že jim společně můžeme splnit jejich velký sen o exotických líbánkách.

Podívejte se na jejich film, protože novomanželé obdrží za každé zhlédnutí na svoji věrnostní kartu Flying Blue 10 Mílí, aby mohli odletět na vysněnou svatební cestu. Navíc, pokud se na film podíváte a budete s námi hrát na Facebooku, můžete od nás vyhrát různé dárky i vy.

Nevíte, co je Flying Blue? Je to věrnostní program Air France a KLM. Můžete se také ptát: Za co mohou Věrka s Danielem utratit na kartu nasbírané Míle? Za různé produkty: letenky, exkluzivní služby, rezervaci hotelu, zapůjčení automobilu a další zajímavé služby.

Hra začala, pomozte jim trošku.

Pro vás jen jedno zhlédnutí jejich videa, pro ně splněný sen.

Podívejte se na video zde

Your view makes a dream come true

Flying Blue’s LoveMiles game goes on and now it’s your turn.

At first, let’s take a look what happened so far. We announced a competition for engaged couples in which they could win their dream honeymoon. They only had to send us a video of their engagement or its story.

Then, our jury chose among the engaged couples. However, the decision was really hard, we found a very cute pair, Vera and Daniel . They truly love each other, so we hope that together, we can make their dreams come true.

Watch their video, because as many views they have, 10 times the Miles they get for their dream honeymoon on a Flying Blue card. Moreover if you watch it and play with us on Facebook, you can win different gifts from us.

Don’t you know what Flying Blue is? It’s the frequent traveler program of AIR FRANCE and KLM. You may have another question: For what can the couple spend their miles from the card? For lot of different things: tickets, exclusive services, hotel booking, even car renting and much more.

Game is on now, help them a little.

Only one view from you, but a dream for them.

Watch the video here
zpět na začátek stránky